Demircioglu Pokut Dag Evi

4.3
 • Address: Pokut Yaylasi, Camlihemsin, 53780 Çamlıhemşin/Rize, Turkey
  Map
 • Phone: +90-4646517495
 • Ticket Price: Free
 • Tags: Family And Kids, Point Of Interest, Nature

Whether you are looking for best places to stay in Camlihemsin or some offbeat things to do in Camlihemsin, the Demircioglu Pokut Dag Ev is where you should head to. This place offers a delightful rustic living experience amidst some blissful natural beauty. The place is characterized by some incredible hikes in the adjoining areas. A very primitive yet beautiful way of living is what you can look forward to here. Lots of teak furniture, local delicacies and traditional warming systems will be the highlight of your stay here.

More about ÇamlıhemÃÂ…Ÿin

Fine Accommodation options like Ela Hotel, Kackar Resort Hotel and Ayder Doga Resort will meet your requirement of where to stay in ÇamlıhemÃÂ…Ÿin.

Find out how to reach ÇamlıhemÃÂ…Ÿin to begin with. Plenty of wholesome ÇamlıhemÃÂ…Ÿin vacation packages are available to choose from, pick your today!

How to Reach Demircioglu Pokut Dag Evi

 • By rented car

Love this? Explore the entire list of places to visit in Çamlıhemşin before you plan your trip.

Fancy a good night's sleep after a tiring day? Check out where to stay in Çamlıhemşin and book an accommodation of your choice.

 • Demircioglu Pokut Dag Evi Address: Pokut Yaylasi, Camlihemsin, 53780 Çamlıhemşin/Rize, Turkey
 • Demircioglu Pokut Dag Evi Contact Number: +90-4646517495
 • Demircioglu Pokut Dag Evi Price: Free
 • Try the best online travel planner to plan your travel itinerary!
Are you associated with this business? Get in Touch
 • 95% of people who visit Çamlıhemşin include Demircioglu Pokut Dag Evi in their plan

 • 50% of people start their Demircioglu Pokut Dag Evi visit around 4 PM

 • People usually take around 1 Hr to see Demircioglu Pokut Dag Evi

Wednesday, Thursday and Sunday

95% of people prefer to travel by car while visiting Demircioglu Pokut Dag Evi

People normally club together Ayder Yaylası - Villa De Pelit Otel and Palovit Selalesi while planning their visit to Demircioglu Pokut Dag Evi.

People also prefer to start their day with Demircioglu Pokut Dag Evi.

* The facts given above are based on traveler data on TripHobo and might vary from the actual figures

Demircioglu Pokut Dag Evi Reviews & Ratings

Google+
 • Overpriced..

 • Nice place

 • ARKADASLAR KESINLIKLE SOYLUYORUM GITMEYIN!! 20 EKIM 2018 TARIHINDE ORDA KALACAKTIK. PLANIMIZI YAPMADAN ONCE ARADIK VE UYGUN OLDUGUNU SOYLEDILER. ODALARIN 2 KISILIK OLDUGU VE ODA FIYATININ 200 LIRA OLDUGU BUNUN SEBEBININ SEZONUN KAPANMASINDAN DOLAYI INDIRILDIGI SOYLENDI. 6 KISI GIDECEKTIK. 3 ODA KIRALAYACAKTIK. 18 EKIMDE ARADIM VE YINE AYNI SEKILDE KONUSTUK. 600 LIRA OLAN TOPLAM BEDELIN YARISININ REZERVASYON UCRETI OLARAK ALACAGINI SOYLEDILER. EFT ILE YATIRDIK. POKUT YOLUNU SOZDE TRANSPOTER ILE RAHATLIKLA CIKACAGIMIZI SOYLEDI TELEFONDAKI BAYAN! MERCEDES VITO VARDI ALTIMDA. ARAC BIRAK CIKMAYI HAREKET ETMEDI COGU KEZ YOKUSTA KALDIK. BIZ YARI YOLDA KALDIK BIZI ALMAYA GELEBILECEK VAR MI DIYE SORDUGUMUZDA KISI BASI 250 TL DENILDI. SONRA BIR SEKILDE CIKARIZ DEVAM EDELIM DEDIK. BIR DAHA ARAYIP BU SEFER TELEFONA BASKASI CIKTIGINDA KALMA FIYATI KISI BASI 200 TL CIKTI 6 KISI 1200TL OLDU. NE OLDUGUNU SASIRDIK ARTIK. GERI DONUP YOL UZERINDE BUNGALOV BULDUK. BIZIM GIBI YOLDAN DONEN MAGDURLARIN COK OLDUGU SOYLENDI.AKLI OLAN GITMESIN.

 • Daha önce Karadenize bir çok defa geldik fakat Pokut yaylasına günübirlik olarak gelmiştik. Bu seferki tatil planımız için Pokut 'a üç gün ayırmaya karar verdik. Demircioğlu' nda üç gün boyunca sanki bir akrabam veya tanıdığımın evindeymişim gibi kaldım. Ve her konuda gerçekten çok dürüstler. Örneğin google de gördüğüm resimlerdeki gibi manzraya sahip odalarınız var mı diye sorduğumda diğer aradığım yerler de evet oda manzaralarımız çok güzeldir memnun kalacaksınız kabilinde cevaplar almış Pokutu az da olsa bilmem sebebiyle işletmecilerin söylediklerine çok da inanmamıştım. Fakat Anıl Bey le konuştuğumuzda güzel manzaraya sahip yerin Pokut' ta başka bir işletmeye ait olduğunu o işletmenin otel hizmetinin yanı sıra kafe hizmeti de verdiğini söyledi. Kendi tesislerinin ise resimde yaylanın en aşağısında ormanın içindeki yer olduğunu, meşhur fotoğrafların kendi tesislerinde çekilmediğini fakat kendilerinin daha çok bir dinlenme ve istirahat yeri olarak düşünülebileceğini söyledi. Diğer yerlerin aksine bu derece açık sözlülük gerçekten benim için çok önemli idi. Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Zaten üç gün sonun da unutamadığım bir tecrübe yaşadığımı fark ettim. Firdevs hanıma lezzetli yemekleri, sabah bizim için özellike yaptığı Pokut kaymağı, Ekrem beye de hoş sobetleri için teşekkürlerimi sunar yaylalarını koruma ve bu konudaki bilinçlerinden ötürü kendilerini kutlarım. Sağlıcakla kalın. Son olarak lütfen Pokut hep böyle kalsın :)

 • Müthiş aile mekanı doğanın içinde yemekler enfes tamamen doğal bir köy evi sobası şöminesiyle , unutulmazdı keyifli sohbet salonda hep hatıramızda .. yağmur da notum var tecrübe aşğıdan çıkarken tırtıklı köy çizmesi alın yoksa bavullarla 2 kere çamurda keyifli 🤣 düşüşlere hazır olun ...araba parkıyla arası 500-600 m var yol eğimli yaşlılara dikkat çok keyifli mutluyduk bir de odalarda güvenlik olarak tek priz var haklı olarak şarjınız çift usb olması avantaj 😉

Read all reviews