Bukovyna Stadium, Chernivtsi

Bukovyna Stadium, Chernivtsi

Show on map

Time Required: 01:00 Hrs

Added 460 times in trip plans

Stadium

Try TripHobo to create your itinerary

Are you associated with this business? Get in touch

Bukovyna Stadium, Chernivtsi Reviews

user-pics
Google+
  • Quite sunny place. No shadow. Don't forget your cap!

  • An awful place. It should have been renovated or for better, rebuild a long time ago. Its facilities are in an awful condition, better if you don't visit them.

  • Стадіон, на якому грає всі домашні матчі «Буковина» Чернівці. Тут також проходять фінали всіх основних спортивних змагань Чернівецької області. Час від часу відбуваються концерти українських виконавців. Місткість близько 12000. Під час матчів панує радісна атмосфера і кожен може провести гарно свій вільний час, вболіваючи за рідну команду. Протягом тижня стадіон відкритий для всіх, хто небудь може прийти побігати чи зайнятися фізкультурою.

  • Стадіон невеликий, проте затишний. Для такого невеликого міста, як Чернівці, достатньо, так як місцева футбольна команда, на даний момент, грає у другій лізі. Інколи стадіон використовується як майданчик для різноманітних концертів.

  • Стадіон для бігу - ідеальне місце. Доріжки з гумовим покриттям зручні, але потребують негайного оновлення. На жаль сервісу тут як такого взагалі не спостерігається. Туалет платний - 2 грн. Крім бігових доріжок і футбольного поля більше нічого немає.

Read all reviews
0