Plaza Dziwnow: Poczatek, Zirchow

Plaza Dziwnow: Poczatek, Zirchow - Address

Address: Koniecznego 13, 72-418 Dziwnów, Poland

Show on map

Timings: 24-hrs Details

Try TripHobo to create your itinerary

Are you associated with this business? Get in touch

Plaza Dziwnow: Poczatek, Zirchow Reviews

user-pics
Google+
  • Długa, szeroka, piaszczysta plaża. Latem jest ona zatłoczona, ale zimą też bywa tu dużo ludzi. O porze zimowej jest to niewątpliwie największa atrakcja Dziwnowa. Polecam zobaczyć tą plażę!

  • Plaża w Dziwnowie, największa atrakcja turystyczna – z tego co udało mi się zaobserwować, im bardziej na wschód w kierunku Dziwnówka tym czystsza zarówno woda jak i piasek. A no właśnie, piasek. Już na pierwszy rzut oka widać, że tutejszy piasek jest troszkę inny - szarobiały. Jest to zasługa wydobycia go z morskich głębin i nasypaniu w miejsce tego, który został przy brzegu naniesiony przez morskie fale. Dzięki czemu piasek jest czysty, mięciutki i bogatszy w szczątki organiczne, np. kawałki muszelek. :) To naprawdę jedna z tych „lepsiejszych” plaży w Polsce. Dlatego mały apel do ludzi: proszę, jeśli zmierzacie w tamtym kierunku – w ogóle jeśli jedziecie nad morze – to zachowuje się jak ludzie cywilizowani! Czy z rodziną, czy ze znajomymi – sprzątajcie po sobie śmieci i nie załatwiajcie się w wodzie. Czy to aż takie trudne?

  • Brak tloku ale tez brak infrastuktory turystycznej. W dalszym odcinku plazy lepsza infrastuktura ale tez wiekszy tlok.

  • Plaża ma swój urok, we wrześniu jest cicha i spokojna, czysta.

  • Super czysta pachnąca i zadbana plaża lepsze niż otwiera turecka!!!!!

Read all reviews
0