Plaza Dziwnow: Poczatek, Zirchow

Book Hotels From your favorite brands

Book Tours From your favorite brands

About Plaza Dziwnow: Poczatek, Zirchow

Plaza Dziwnow: Poczatek, Zirchow - Address

Address: Koniecznego 13, 72-418 Dziwnów, Poland

Show on map

Timings: 24-hrs Details

Try TripHobo to create your itinerary

Are you associated with this business? Get in touch

Overview of Plaza Dziwnow: Poczatek

As you traverse the city of Zirchow, you'll stumble upon Plaza Dziwnow: Poczatek. Plaza Dziwnow: Poczatek is not the prime point of interest of Zirchow. Although, you can pay a quick visit to it if you are around.

Insider tips and expert guides will make sure you enjoy the city to its fullest. You can do so by booking any of the Zirchow tours.

More about Zirchow

Create a flawless plan, make use of Zirchow trip planner.

Add accommodation and hotels in Zirchow that suit your budget including the most recommended ones like Hotel Garni Arte Vita, Hotel Wald Und See and Hotel Residenz.

Generate executable plans on your own or book the top rated Zirchow vacation packages for your visit. Read more on how to reach Zirchow.

Plaza Dziwnow: Poczatek, Zirchow Reviews - Write a Review

user-pics
Google+
  • Plaża w Dziwnowie, największa atrakcja turystyczna – z tego co udało mi się zaobserwować, im bardziej na wschód w kierunku Dziwnówka tym czystsza zarówno woda jak i piasek. A no właśnie, piasek. Już na pierwszy rzut oka widać, że tutejszy piasek jest troszkę inny - szarobiały. Jest to zasługa wydobycia go z morskich głębin i nasypaniu w miejsce tego, który został przy brzegu naniesiony przez morskie fale. Dzięki czemu piasek jest czysty, mięciutki i bogatszy w szczątki organiczne, np. kawałki muszelek. :) To naprawdę jedna z tych „lepsiejszych” plaży w Polsce. Dlatego mały apel do ludzi: proszę, jeśli zmierzacie w tamtym kierunku – w ogóle jeśli jedziecie nad morze – to zachowuje się jak ludzie cywilizowani! Czy z rodziną, czy ze znajomymi – sprzątajcie po sobie śmieci i nie załatwiajcie się w wodzie. Czy to aż takie trudne?

    Read more
  • Brak tloku ale tez brak infrastuktory turystycznej. W dalszym odcinku plazy lepsza infrastuktura ale tez wiekszy tlok.

  • Super czysta pachnąca i zadbana plaża lepsze niż otwiera turecka!!!!!

  • Szeroka i ładna plaża. Bardzo mało WC.

  • Szeroka plaża, czysto, spokojnie, dużo miejsca. Polecam.

Read all reviews